יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

אינסטלטור בשוהם

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו
077-8051102

מחירון אינסטלטור בשוהם

שירותמחיר
פתיחת סתימה בכיור בשוהםהחל מ-220 ₪
פתיחת סתימה באסלה בשוהםהחל מ-220 ₪
פתיחת סתימה במקלחת בשוהםהחל מ-220 ₪
פתיחת סתימה בביוב בשוהםהחל מ-280 ₪
ביקור אינסטלטור בשוהם220 ₪
החלפת ברזים בשוהםהחל מ-250 ₪
תיקון נזילה בניאגרה בשוהםהחל מ-250 ₪
תיקון נזילה בניאגרה סמויה בשוהםהחל מ-280 ₪
תיקון פיצוץ בצנרת בשוהםהחל מ-800 ₪
תיקון דוד שמש/חשמל בשוהםהחל מ-300 ₪
איתור נזילה במצלמה טרמית בשוהםהחל מ-750 ₪
צילום קו ביוב בשוהםהחל מ-600 ₪
בחירת בעל מקצוע חייבת להיות בהתאם למקום בו אתם נמצאים, ככל שבעל המקצוע יהיה רחוק ממכם ככה השירות שתקבלו יגיע מאוחר. אינסטלטור הוא בעל מקצוע אשר זמין לנו במקרי חירום, אך גם במקרים בהם אנו רוצים להחליף את האסלה בשירותים, לבצע עבודות באמבטיה ועוד… הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על בחירת אינסטלטור.

אינסטלטור בשוהם – הקדימו תרופה למכה

החיים עובדים בצורה בה יש תקלה ורק לאחר מכן אנחנו נתחיל לחפש את בעל המקצוע אשר יעניק לנו את השירות המתאים. אם אתם שואלים אותנו, הדרך הטובה ביותר למצוא בעל מקצוע אמין היא על ידי מחקר מעמיק. כאשר מדובר על תקלות אינסטלציה אין לנו הרבה זמן לבזבז. לכן, תמיד חשוב שתכירו בעל מקצוע שיהיה זמין אליכם במקרה של תקלה. בחירת בעל המקצוע צריכה להיות בכובד ראש, מדובר על מקצוע מאוד פרוץ. שימו לב שאתם מכירים את העבודות הקודמות של בעל המקצוע, והאם יש לו את הניסיון הבסיסי. נרחיב בהמשך על איך בוחרים בעל מקצוע כראוי.

אינסטלטור בשוהם – מצלמה תרמית

בעבר היה מגיע אינסטלטור במרכז ללקוח שהזמין אותו והדרך שלו לפתרון התקלה הייתה שונה ממה שאינסטלטור מודרני עושה. בעבר על מנת שנוכל לאתר היכן נמצאת התקלה בצנרת היינו צריכים לשבור את הקירות ולחפש באופן פיזי את מקור הבעיה. פתרון זה אמנם היה מאוד נפוץ בעבר אבל לא הייתה אלטרנטיבה מספיק טובה. כיום יש לנו את המצלמה התרמית. מצלמה תרמית לאיתור נזילות אינה מצריכה מאיתנו לשבור אף קיר, כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לכוון את המצלמה לכיוון הקיר ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת אנחנו יכולים לקבל תמונה מדויקת של מקור התקלה. עם זאת, מצלמה תרמית לא תמיד יעילה כאשר מדובר על תקלה עמוקה בצנרת, יש למצלמה מגבלה של מה שהיא יכולה לראות. במקרים כאלה יש לנו את הסיב האופטי שהוא חזק יותר, מדובר על מצלמה זעירה שאנו מכניסים לתוך הצנרת בעזרת מקל ייעודי. מצד שני, לעיתים ניתן לרוקן את המערכת ממים ולהחדיר גז או חמצן אשר בעזרתו נוכל לראות היכן נמצא הסדק. המחיר אותו נשלם עבור השימוש באמצעים טכנולוגיים לא יהיה זול בהכרח, אך בוודאי יותר זול ממה ששילמנו בעבר. רק המחיר עבור התיקונים עולה כמו השירות באמצעות אמצעים טכנולוגיים. מבעד לכך, היתרון הגדול בכלים מקצועיים אלו הוא שאין לנו את הבעיה של הבלגן שהייתה בעבר, הכל הרבה יותר נקי, מדויק וניתן גם למצוא מקורות בעייתיים שיכולים להוות בעיה בעתיד. לוגו שוהם

אינסטלטור בשוהם – זמינות

אנחנו רוצים שבעל המקצוע שבחרנו יהיה זמין, וזהו עוד קריטריון לבחירת אינסטלטור יצאת צדיק. לעיתים יש תקלות אשר צצות לנו באמצע הלילה. במקרים כאלה נוכל למצוא בעל מקצוע שעובד לאורך כל שעות היממה, רק במקרים דחופים. קשה למצוא בעל מקצוע כזה, אך זכרו שאתם תשלמו יותר עבור תעריף לילה. במקרה בו צצה תקלה באמצע הלילה תדעו איך למנוע החמרה שלה, סגרו את מערכת המים, ייבשו את המקום והתייעצו עם בעל מקצוע. אנו צריכים לראות שלמחרת בעל המקצוע יהיה זמין לנו ולא נצטרך להמתין שבוע לפתרון התקלה.

אינסטלטור בשוהם – הימנעו מחאפרים

ההיצע הרחב של האינסטלטורים משאיר אותנו קצת אבודים בעולם הזה. כדי לבחור בעל מקצוע שימו דגש על כך שאותו בעל מקצוע מחזיק ברישיון מתאים, שימו לב שמדובר על אדם בעל ניסיון ובחנו מה הוא מעניק לכם. איש מקצוע יידע לכוון אתכם גם דרך הטלפון כדי למזער את הנזק, כמובן שיהיה לו את כל הציוד הנדרש לפיתרון הבעיה והמחיר אותו ידרוש יהיה בהתאם לתעריפים המקובלים בשוק.

אז מה למדנו בכתבה:

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102
IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 52 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה