אינסטלטור ביהוד

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

מחירון אינסטלטור ביהוד

שירותמחיר
תיקון פיצוץ בצנרת ביהודהחל מ-800 ₪
תיקון נזילה בניאגרה סמויה ביהודהחל מ-280 ₪
תיקון נזילה בניאגרה ביהודהחל מ-250 ₪
תיקון דוד שמש/חשמל ביהודהחל מ-300 ₪
צילום קו ביוב ביהודהחל מ-600 ₪
פתיחת סתימה במקלחת ביהודהחל מ-220 ₪
פתיחת סתימה בכיור ביהודהחל מ-220 ₪
פתיחת סתימה בביוב ביהודהחל מ-280 ₪
פתיחת סתימה באסלה ביהודהחל מ-220 ₪
החלפת ברזים ביהודהחל מ-250 ₪
הביקור אינסטלטור ביהודהחל מ-220 ₪
איתור נזילה במצלמה טרמית ביהודהחל מ-750 ₪

אי פעם חוויתם מצב חירום בביתכם, מים זורמים מצינור שהתפוצץ או נזילה מתמשכת בתקרה, ותהיתם למי להזעיק עזרה? מציאת אינסטלטור אמין ומקצועי ביהוד יכולה להיות משימה מרתיעה, במיוחד כאשר הזמן הוא מצרך חשוב.

במדריך מקיף זה, נחקור את הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת אינסטלטור מקצועי ביהוד, את סוגי שירותי האינסטלציה הקיימים, וכיצד לזהות את הסימנים המעידים שהגיע הזמן להזמין אינסטלטור. 

רבים שואלים את עצמם מהם ההיבטים החשובים ביותר שצריך לבחון כאשר מחפשים אחר שירותיו של אינסטלטור ביהוד. ובכן, על מנת לסייע לכם עם מציאת בעל המקצוע שיסייע לטפל בבעיות האינסטלציה בביתכם.

שימו לב לציוד בו נעשה שימוש

פרמטר ראשון שיהיה חשוב במהלך החיפושים שלכם אחר אינסטלטור ביהוד יהיה הציוד בו בעל המקצוע צפוי לעשות שימוש. בוודאי תהיו מעוניינים לוודא כי אתם בוחרים באיש מקצוע שידע לעשות שימוש בציוד אשר נחשב מקצועי ואיכותי וזאת כדי שהוא יוכל לבצע את עבודות האינסטלציה תוך כדי שמירה על סטנדרט עבודה גבוה וללא שום פשרות בכל הנוגע לעניין הזה. במידת הצורך יהיה רצוי לברר וזאת כדי שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים באינסטלטור שניתן לסמוך עליו.

לוגו-העיר-יהוד

אל תשכחו את רמת הזמינות של אינסטלטור ביהוד

חשוב לא פחות יהיה להתייחס לרמת הזמינות של האינסטלטור. הרי בוודאי תרצו לדעת כי אם ישנו מקרה חירום אז תהיה לכם כתובת לפנות אליה ולקבל מענה מקצועי בכל הנוגע לעבודות אינסטלציה בביתכם. זו תהיה הדרך הבטוחה מבחינתכם להיות במצב לפיו תהיו בטוחים לחלוטין בכל הנוגע לרמת שירות האינסטלציה שאתם צפויים להשיג וזאת גם אם מדובר על מקרה חירום.

איך לבחור אינסטלטור ביהוד

לבחור אינסטלטור מקצועי ביהוד יכולה להיות משימה מאתגרת, אך חשוב להקפיד על איכות השירותים שתקבלו. להלן 5 נקודות המפתח שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים אינסטלטור אמין ביהוד:

 1. בדוק רישוי מתאים: ודאו כי לאינסטלטור שאתם שוקלים יש את הרישיונות והאישורים הנדרשים על ידי הרשויות המקומיות. זה מבטיח שהם עומדים בסטנדרטים ובתקנות המינימליים שנקבעו על ידי הגופים הממשלתיים.
 2. קרא ביקורות ודירוגים של לקוחות קודמים: לפני קבלת החלטה, לעבור על ביקורות והמלצות של לקוחות קודמים. אלה יכולים לתת לכם תובנה לגבי איכות השירות שהאינסטלטור מספק ורמת המקצועיות שלהם.
 3. בקשו הצעות מחיר והשוו מחירים: בקשו הצעות מחיר מאינסטלטורים שונים ביהוד, והשוו מחירים בהתחשב בהיקף העבודה. למרות שחיוני למצוא אינסטלטור במסגרת התקציב שלכם, אל תתנו לעלות להיות הגורם הקובע היחיד. במקום זאת, העריכו את הערך הכולל של השירותים הניתנים.
 4. מקצועיות: אינסטלטור טוב אמור להיות מסוגל לזהות ולטפל במהירות בכל בעיות האינסטלציה. זה דורש מיומנויות חזקות לפתרון בעיות. אתה יכול לאמוד את הכישרון של אינסטלטור בתחום זה על ידי דיון בפרויקטים קודמים שהם לקחו על עצמם או על ידי בקשת הסבר קצר על הגישה שלהם לבעיות אינסטלציה נפוצות.
 5. בדקו את הניסיון והמומחיות שלהם בתחום: סביר להניח שאינסטלטורים מנוסים נתקלו ופתרו מגוון רחב של בעיות במהלך השנים. העריכו את ניסיונו של השרברב על ידי בירור מספר השנים בהן הוא בתחום, סוגי הפרויקטים עליהם עבד ותחומי ההתמחות שלו.

על ידי התחשבות בגורמים אלו, תוכלו לבחור בביטחון אינסטלטור מקצועי ביהוד שיוכל לטפל ביעילות בצרכי האינסטלציה שלכם.

מה כוללים שירותי אינסטלציה ביהוד?

ירותי אינסטלציה ביהוד נותנים מענה למגוון רחב של צרכים עבור בעלי בתים, נכסים, עסקים ועוד ומבטיחים שמערכות האינסטלציה שלהם מתפקדות ביעילות ובבטחה. ניתן לקבץ שירותים אלה ל-7 קטגוריות עיקריות:

1) איתור נזילות:

אחת הכישורים המכריעים של אינסלטור היא היכולת שלו לאתר נזילות באמצעות ציוד מתקדם כמו מצלמות תרמיות.
בעזרת מצלמות תרמיות, אינסטלטורים יכולים לאתר נזילות נסתרות מאחורי קירות או מתחת לאדמה, תוך הבטחת תיקונים בזמן כדי למנוע נזקי מים ולחסוך במשאבים.

2) תיקון/החלפת ברזים:

בין אם זה בגלל בלאי או כדי לשדרג לדגמים יעילים יותר, לאינסטלטורים יש את המומחיות לטפל בהתקנה או בהחלפה של ברז מטבח או כל סוג ברז אחר בצורה חלקה ויעילה.

3) תיקון פיצוץ בצנרת:

במקרים של פיצוצי צנרת יש חשיבות מכרעת לתגובתו המיידית של האינסטלטור.
לאינסטלטורים יש את הידע והניסיון לתיקון צנרת פגומה, תוך הבטחת בטיחות התושבים והסביבה.

4) שירותי חירום:

שירותי אינסטלציה לשעת חירום נועדו לטפל בבעיות דחופות כגון פיצוץ בצנרת, כיורים סתומים, אסלות או ניקוז, וכל תקלה פתאומית בצנרת שעלולה לגרום לנזק משמעותי או אי נוחות. שירותים אלה זמינים בדרך כלל 24/7, ומאפשרים לכם להתקשר לאינסטלטור מקצועי ביהוד בכל פעם שמתעורר משבר.

5) שירותי תחזוקה מונעת:

כדי למנוע בעיות אינסטלציה עתידיות, שירותי תחזוקה מונעת כגון ניקוי צנרת, בדיקה ותחזוקה הם חיוניים. שירותים אלה מסייעים לזהות בעיות פוטנציאליות בשלב מוקדם, כגון קורוזיה או הצטברות, ולטפל בהן לפני שהן מסלימות לבעיות גדולות ויקרות יותר. תחזוקה שוטפת יכולה להאריך את חיי מערכת האינסטלציה שלכם ולחסוך לכם כסף בטווח הארוך.

6) שירותי התקנה ותיקונים:

אינסטלטורים ביהוד מצוידים בידע, ניסיון וכלים מתאימים להתקנה או תיקון של גופי אינסטלציה חיוניים ורכיבים כגון ברזים, כיורים, אסלות, מקלחות ומחממי מים. הם מבטיחים כי מתקנים אלה מבוצעים כראוי, בהתאם לחוקי הבנייה המקומיים, ונעשים באופן הממזער את הבלאי.

7) שירותי שיפוץ:

בעת ביצוע שיפוץ חדר אמבטיה או מטבח, חיוני שיהיה אינסטלטור מומחה כדי להבטיח שמערכת האינסטלציה משולבת בצורה חלקה עם הפריסה והעיצוב החדשים שלך.

מה כוללים שירותיו של אינסטלטור - אינפוגרפיקה

שירותים נוספים:

אינסטלטורים מציעים מגוון שירותים נוספים כדי לתת מענה לצרכי אינסטלציה שונים.
הם יכולים לפתוח סתימות בניקוז, לתקן בעיות בשירותים, להחליף קולטי שמש, להתקין מערכות סינון מים ועוד.
הרבגוניות והמומחיות שלהם הופכים את השרברבים לחיוניים בשמירה על הפונקציונליות והבטיחות של מערכות אינסטלציה למגורים ולמסחר.
לסיכום, שירותי אינסטלטור כוללים איתור נזילות במצלמות תרמיות, התקנת דודי שמש, החלפת ברזים, תיקון פיצוצי צנרת ועוד מגוון רחב של משימות הקשורות לאינסטלציה. המומחיות שלהם מבטיחה תפקוד יעיל של מערכות האינסטלציה תוך קידום קיימות ושמירה על בטיחותם של חללי מגורים ומסחר כאחד.

השוואת עלויות אינסטלציה ממוצעות ביהוד

הטבלה הבאה מציגה את עלויות האינסטלציה הממוצעות המשוערות ביהוד עבור שירותי אינסטלציה נפוצים. זכור כי מחירים אלה עשויים להשתנות בהתאם לנסיבות הפרטניות ולדרישות ספציפיות.

עלות ממוצעת:

שירותי אינסטלציה

מחיר

שירותי אינסטלציה לשעת חירום

300 – 600 ש"ח

תיקון או החלפת צנרת סטנדרטית

500 – 1,200 ש"ח

התקנה או החלפה של דוד שמש

1,000 – 3,000 ש"ח

סוגים נפוצים של תקלות אינסטלציה ביהוד

בעיות אינסטלציה נפוצות במשקי בית ובמבנים מסחריים ברחבי הארץ בכלל, ויהוד בפרט אינה יוצאת דופן. על ידי הבנת הבעיות הנפוצות הללו, בעלי בתים ומנהלי נכסים יכולים לנקוט באמצעי מניעה ולטפל באופן מיידי בכל בעיה שעלולה להתעורר.

1) צינורות מתפוצצים או דולפים

צינורות עלולים להתפוצץ או לדלוף מסיבות שונות, כגון קורוזיה, הקפאה או נזק במהלך עבודות הבנייה. בתים ישנים ובניינים עם מערכות צנרת לא תקינות מועדים יותר לדליפות הנגרמות מקורוזיה.

בחודשי החורף עלולים צינורות לקפוא, להתפשט ולגרום להם להתפוצץ. שלישית, נזק מקרי לצנרת במהלך שיפוצים, חפירות או בנייה הוא גורם נוסף שעלול לגרום לנזילות.

2) כיורים, שירותים ומקלחות סתומים

בעיית אינסטלציה נפוצה נוספת ביהוד היא כיורים, שירותים ומקלחות סתומים. הצטברות שיער, סבון ומינרלים חוסמים בדרך כלל את הניקוז, ומונעים ממים לזרום החוצה ביעילות. שירותים וקווי ביוב עלולים להיסתם עקב השלכת פריטים לא הולמים כגון חיתולים, מגבות נייר ומוצרים סניטריים. 

3) דוד מים, ברזים ומכשירים אחרים שאינם תקינים

מכשירי חשמל לא תקינים או ישנים הם גם בעיית אינסטלציה נפוצה עמה מתמודדים תושבי יהוד. דודי חשמל עלולים להיות פחות יעילים עם הזמן, מה שמוביל לחוסר באספקת מים חמים, בעוד שהברזים וראשי המקלחת עלולים לפתח נזילות או לחץ לקוי.

4) גיבוי לקו ביוב

גיבויי קווי ביוב מהווים דאגה מרכזית עבור רבים מתושבי יהוד. שורשי עצים יכולים לחדור ולפגוע בקווי ביוב, וליצור סתימות הגורמות לגיבוי ביוב גולמי לתוך הנכס שלכם.

הצטברות פסולת, כגון שומן או חומרי פסולת אחרים, יכולה גם לתרום לסתימות קווי ביוב. בעיות תשתית עירוניות כמו מערכות ביוב מיושנות וצפיפות אוכלוסין גבוהה עלולות להחריף את הבעיה. 

אינסטלטור מומחה ומקצועי

בחרו אך ורק בחברת אינסטלציה מומלצת

נוסף על החשיבות של שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה עליכם לשים לב כי אתם לוקחים את הזמן וזאת כדי לבחור אך ורק בשירותי חברת אינסטלציה אשר נמצאת בתחומה מזה לא מעט שנים והיא כבר צברה המלצות רבות. חברה כזו תוכל להבטיח שתקבלו מענה מקצועי ברמה גבוהה במיוחד וכך תוכלו לדעת בבירור כי שירותי האינסטלציה יהיו לשביעות רצונכם.

כך שאין זה משנה אם אתם מחפשים אחר מענה של אינסטלציה באור יהודה או בכל מקום אחר בארץ, יהיה חכם מצדכם לוודא כי אתם לוקחים בחשבון את חוות הדעת וההמלצות שתמצאו על החברות השונות וזאת על מנת להבטיח שכל אחד מכם יוכל לקבל החלטה מושכלת וכזו שתסייע לכם רבות בקבלת ההחלטה בכל הנוגע לחברה אליה תפנו. רק כך תוכלו לדעת בבירור כי תוכלו להשיג מענה מקצועי שיסייע לכם לטפל בבעיות האינסטלציה ובצורה המקצועית ביותר שרק תוכלו להעלות על הדעת שלכם.

אינסטלטור בקרבת יהוד : אינסטלטור בהוד השרון , אינסטלטור בקריית אונו , אינסטלטור ברמת גן

שאלות נפוצות בנושא שכירת אינסטלטור מקצועי ביהוד

להלן מספר שאלות נפוצות שיספקו לכם מידע נוסף על אינסטלטורים מקצועיים ביהוד.

 • מהי העלות הממוצעת של שירותי אינסטלציה ביהוד?
  עלות שירותי אינסטלציה ביהוד יכולה להשתנות בהתאם להיקף העבודה ולמומחיות של האינסטלטור. באופן כללי, העלות יכולה לנוע בין 200 ל-1,000 שקלים חדשים, אך מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר מאינסטלטורים שונים כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.
 • האם יש תקנות או אישורים לאינסטלטורים ביהוד?
  כן, אינסטלטורים ביהוד נדרשים לקבל רישוי והסמכה מתאימים מארגונים מקצועיים. זה מבטיח שהם עומדים בסטנדרטים ספציפיים של איכות ובטיחות, וגם יש להם את ההכשרה והניסיון הדרושים כדי להתמודד ביעילות עם בעיות אינסטלציה שונות.
 • האם אני יכול לנסות תיקוני אינסטלציה בעצמי, או שאני תמיד צריך לקרוא אינסטלטור מקצועי?
  בעוד שניתן לטפל בכמה בעיות אינסטלציה קלות באמצעות שיטות עשה זאת בעצמך, חשוב לזהות מתי בעיה דורשת מומחיות של אינסטלטור מקצועי. התמודדות עם בעיות אינסטלציה מורכבות ללא ידע וכלים מתאימים עלולה להוביל לנזקים נוספים, עלויות מוגברות וסיכונים פוטנציאליים. עדיף להתייעץ עם אינסטלטור מקצועי כאשר מתמודדים עם בעיות כמו לחץ מים נמוך, נזילות כרוניות וגיבויים בקו הביוב.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים